Wioska indiańska Howgh

35 min od Osady

W Starym Waliszowie 42 obok Bystrzycy Kłodzkiej znajduje się Wioska Indiańska Howgh To pełne radości miejsce gdzie rodzą się niezapomniane wspomnienia: nikt nie doświadczy nudy, niezależnie od wieku.

Punkt ten odwiedzają grupy zorganizowane i goście indywidualni.

Zajęcia dla grup zorganizowanych trwają do 4 godzin. Zabawy prowadzone są przez animatora. Wśród atrakcji dostosowanych do wieku znajdują się m.in. tworzenie plemienia, zdobywanie pióra, próba siły, wytrzymałości, granie na bębnach w tipi, ścieżka dydaktyczna, wizyty u zwierząt, wyścigi, rzuty do celu, wspólne wykonywanie amuletów, nadawanie imion, tor sensoryczny, próby gibkości. Dla młodzieży powyżej 10 lat i dorosłych mamy także specjalną atrakcję – Archery Tag,

Zajęcia dla gości indywidualnych trwają 2 h. Polecamy punktualność, aby skorzystać z atrakcji takich jak tor przeszkód, gra na bębnach w tipi, strzelanie z łuku, odwiedziny u zwierząt, dmuchaniec. Zajęcia również są prowadzone przez animatora.W tym czasie można także skorzystać z rozpalonego ogniska.

Zapraszamy od 01.05 w każdy weekend na godziny 10,13 i 16, natomiast w wakacje codziennie oprócz poniedziałków również na godziny 10, 13 i 16

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego miejsca pod adresem: Stary Waliszów 42, 57-500 Bystrzyca Kłodzka. Aby umówić się na wizytę, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 516 861 777 lub odwiedzenie naszej strony internetowej www.howgh.com.pl.