Za górami za lasami
Oferty Specjalne
14
sty
22'
Data Przyjazdu
13
sty
22'
Data Wyjazdu
Rezerwuj
Weekend Boże Ciało

Długi weekend czerwcowy to idealny moment na chwilę relaksu. Najlepszym sposobem jest wypad w miejsce, które będzie blisko atrakcji, a jednocześnie zapewniało odrobinę spokoju.

Osada za górami za lasami to magiczne, kameralne miejsce położone w obszarze malowniczego Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego w Sudetach. Znajdujemy się zaledwie 7 minut drogi od Rezerwatu przyrody Jaskinia Niedźwiedzia oraz 15 minut od największego narciarskiego resortu 'Czarna Góra Resort'.

Oferta zawiera:
nocleg w komfortowym domku
miejsce parkingowe
dostęp do wi-fi
Warunki rezerwacji:

Dokonaj rezerwacji za pomocą wbudowanego silnika rezerwacyjnego.

W razie pytań prosimy kontaktować się poprzez  formularz kontaktowy lub na adres e-mail.

Ważne informacje:

W pobliżu (2 minuty drogi) znajdują się restauracje, w których można przyjemnie spędzić czas w gronie najbliższych. W odległości 2,5 km można zrobić zakupy w sklepie spożywczym, a miasto Stronie Śląskie znajduje się tylko 6,5 km od osady.

Można tu dojechać samochodem w 9 minut i skorzystać z infrastruktury miejskiej oraz licznych punktów usługowych – restauracji, marketów spożywczych, poczty, apteki czy urzędu. Wszystko to sprawia, że połączenie znakomitego relaksu w ciszy, na łonie natury z miejskimi wygodami staje się możliwe!

Rezerwuj online
Rezerwacja na naszej stronie to gwarancja najniższej ceny.
Rezerwuj
Oferty specjalne
Sezonowe oferty przygotowane z myślą o naszych Gościach.