Za górami za lasami
Oferty Specjalne
14
sty
22'
Data Przyjazdu
13
sty
22'
Data Wyjazdu
Rezerwuj
Weekend Majowy

Długi weekend majowy to jeden z najpopularniejszych terminów na pierwsze 'mini wakacje'. Najlepszym sposobem jest wypad w miejsce, które będzie blisko atrakcji, a jednocześnie zapewniało odrobinę spokoju.

Osada za górami za lasami to magiczne, kameralne miejsce położone w obszarze malowniczego Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego w Sudetach. Znajdujemy się zaledwie 7 minut drogi od Rezerwatu przyrody Jaskinia Niedźwiedzia oraz 15 minut od największego narciarskiego resortu 'Czarna Góra Resort'.

Oferta zawiera:
nocleg w komfortowym domku
miejsce parkingowe
dostęp do wi-fi
Warunki rezerwacji:

Dokonaj rezerwacji za pomocą wbudowanego silnika rezerwacyjnego.

W razie pytań prosimy kontaktować się poprzez  formularz kontaktowy lub na adres e-mail.

Ważne informacje:

W pobliżu (2 minuty drogi) znajdują się restauracje, w których można przyjemnie spędzić czas w gronie najbliższych. W odległości 2,5 km można zrobić zakupy w sklepie spożywczym, a miasto Stronie Śląskie znajduje się tylko 6,5 km od osady.

Można tu dojechać samochodem w 9 minut i skorzystać z infrastruktury miejskiej oraz licznych punktów usługowych – restauracji, marketów spożywczych, poczty, apteki czy urzędu. Wszystko to sprawia, że połączenie znakomitego relaksu w ciszy, na łonie natury z miejskimi wygodami staje się możliwe!

Rezerwuj online
Rezerwacja na naszej stronie to gwarancja najniższej ceny.
Rezerwuj
Oferty specjalne
Sezonowe oferty przygotowane z myślą o naszych Gościach.