Za górami za lasami
Regulamin
14
sty
22'
Data Przyjazdu
13
sty
22'
Data Wyjazdu
Rezerwuj

 

 

REGULAMIN POBYTU I UŻYTKOWANIA DOMKÓW
W OSADZIE „ZA GÓRAMI ZA LASAMI”

 

Co rozumiemy, używając tych definicji w naszym Regulaminie: 

Wynajmujący – to my, czyli właściciele osady „Za górami za lasami” - Future Project Sp. z o.o.

Najemca – to Ty, czyli osoba dokonująca najmu jednego z naszych domków

Osada – to nasze domki: Jelonek, Sówka, Wiewiórka, Niedźwiadek, Wilk i Lis

Domek – jeden z naszch sześciu domków w Osadzie: Jelonek, Sówka, Wiewiórka, Niedźwiadek, Wilk i Lis

Regulamin – to zasady pobytu i użytkowania domków w naszej Osadzie. Jeśli dokonałeś rezerwacji domku w naszej Osadzie, to oznacza to, ze akceptujesz również nasz Regulamin.

 

 

 

 

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O POBYCIE U NAS?

 

1. Doba u nas zaczyna się o godz. 15:00 (przyjazd), a kończy o godz. 11:00 (wyjazd).

2. Jeśli chcesz przyjechać wcześniej - skontaktuj się z nami minimum 1 dzień wcześniej – zobaczymy co da się zrobić

3. Jeśli skrócisz pobyt u nas, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.

4. Jeśli nie dotrzesz w wyznaczonym terminie, rezerwacja ulega automatycznemu anulowaniu o godzinie 11:00 dnia następnego, a zapłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

5. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu wyłącznie w przypadku braku wcześniejszych rezerwacji Domku przez innych gości.

6. Nie możesz użyczać albo oddawać domku w podnajem innym osobom. 

7. Większa liczba osób niż 6 może przebywać w domku wyłącznie za dodatkową opłatą – 75 zł.

8. W przypadku przekroczenia deklarowanej liczby osób korzystających z Domku (bez naszej zgody i wiedzy), mamy prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.

9. Ponosisz pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Domku zaistniałych podczas pobytu, czy to z winy umyślnej lub nieumyślnej.

10. Ponosisz wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za przebywające w nim osoby ( w tym dzieci).

11. Korzystający z obiektu zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

12. W domkach, w widocznym miejscu znajdują się gaśnice, których należy użyć w przypadku pojawienia się ognia oraz niezwłoczne o tym zdarzeniu nas poinformować. Na parterze gaśnica umieszczona jest w sieni, na piętrze – w korytarzyku. Za nieuzasadnione użycie gaśnicy, zostaniesz obciążony kwotą 150 zł oraz kwotą 200 zł za posprzątanie domku.

13. We wszystkich domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. W razie złamania zakazu, zostaniesz obciążony kosztami profesjonalnego usuwania dymu papierosowego z domku, jego wyposażenia i tkanin w wysokości 600 PLN.

14. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w Domku nie wolno Ci używać jakichkolwiek przyrządów lub urządzeń zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Nie możesz wnosić do Domku łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.

15. Nie możesz suszyć mokrych rzeczy na grzejnikach w pokojach w sypialni. Do tego celu służy grzejnik w łazience, który jest dostosowany do tego rodzaju potrzeb.

16. Pamiętaj, że niedopuszczalne jest palenie grilla na tarasie domku.

17. Jeśli zauważysz usterki techniczne zgłoś je nam niezwłocznie – zareagujemy i zadziałamy.

18. Nie ponosimy odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem prądu.

19. Jesteś zobowiązany używać domku zgodnie z jego właściwościami i przeznaczeniem. Prosimy nie przestawiaj łóżek w sypialniach oraz używaj obuwia zmiennego wewnątrz domku (prosimy zwłaszcza nie chodź w obuwiu typu obuwie górskie, buty narciarskie, snowboardowe lub inne, które mogłyby porysować lub uszkodzić drewnianą powierzchnię schodów i podłogi).

20. Jeśli opuszczasz domek, sprawdź zamknięcie drzwi. Za rzeczy pozostawione w domku nie ponosimy odpowiedzialności.

21. Samochody możesz parkować w wyznaczonych do tego miejscach. Pamiętaj, że parking jest parkingiem niestrzeżonym. Nie ponosimy odpowiedzialności za kradzież lub zniszczenie pojazdów mechanicznych lub innych należących do Ciebie.

22. Jeśli przebywasz u nas i w sposób znaczący naruszasz spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzegasz powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi oraz w przypadku uzasadnionej interwencji policji lub pobytu większej liczby osób, niż ustaliliśmy - zastrzegamy sobie prawo do wypowiedzenia Ci pobytu w Domku i nie jesteśmy wówczas zobowiązani do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

23. Jesteś zobowiązany do utrzymywania oraz zwrotu Domku w stanie zastanym, co obejmuje w szczególności pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem, opróżnienie lodówki z żywności i pozostawienie jej w nienagannym stanie, pozostawienie otoczenia domku w zastanym stanie.

24. Każdorazowo opuszczając Domek powinieneś zamknąć okna, wyłączyć telewizor i radio oraz przedmioty gospodarstwa domowego, zgasić światło, zamknąć krany, sprawdzić zamknięcie drzwi. W przypadku drastycznie nadmiernego zużycia mediów mamy prawo obciążyć Cię wynikającymi z tego dodatkowymi kosztami.

25. W sytuacji awaryjnej, w której zachodzi konieczność natychmiastowego działania, zastrzegamy sobie prawo do wejścia do apartamentu, w celu usunięcia awarii lub powstałego zdarzenia losowego lub zabezpieczenia apartamentu przed skutkami tych zdarzeń. W razie wystąpienia takiej sytuacji niezwłocznie poinformuje Cię telefonicznie, sms - em lub przez podane przez Ciebie komunikatory online.

26. Masz możliwość zgłaszania Nam wszelkich spraw związanych z pobytem. Jeżeli w czasie pobytu będziesz niezadowolony z jakości usług lub wystąpi jakikolwiek problem, na który możemy mieć wpływ, bardzo prosimy o jak najszybsze zgłoszenie takiego faktu, abyśmy mogli pomóc.

27. Wszelkie reklamacje związane z Domkiem, zgłoś nam maksymalnie do 2 godzin od zalogowania do Domku, w innym wypadku, możemy ich nie uznać

28. W naszych domkach obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00 - 8:00. W tym czasie osoby korzystające z Domku, nie mogą zakłócać spokoju innych osób przebywających w Osadzie. W przypadku drastycznego łamania przez Ciebie ciszy nocnej mamy prawo do natychmiastowego usunięcia Cię z Domku, bez zwrotu pieniędzy, jeżeli nie dostosujesz swojego zachowania do obowiązującego prawa zwyczajowego w zakresie zachowania miru domowego.

29. Domki są w pełni wyposażone i przygotowane do Twojej dyspozycji. Na Tobie spoczywa obowiązek dbania o powierzone mienie. Ponosisz pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z Twojej winy jego lub odwiedzających Cię osób.

30. W razie pozostawienia rażącego bałaganu, zostaniesz obciążony podwójną opłatą za sprzątanie.

31. W sytuacji zabrudzenia pościeli i ręczników uniemożliwiających ich dopranie np.: ślady po farbie do włosów, krwi, lakierze do paznokci, krwi, pasty do butów itp. zostaniesz obciążony kosztem zakupu nowych.

32. Chętnie przyjmujemy małe psy – opłata jednorazowa za ich pobyt to 100 PLN. Pamiętaj o sprzątaniu po swoim psie! Nie akceptujemy pobytów z dużymi psami oraz innymi zwierzętami - prosimy o zrozumienie.

33. Pobyt dzieci na antresolach w domkach dozwolony jest od 14 lat. Pamiętaj – Twoje dziecko – Twoja odpowiedzialność!

  

  REGULAMIN REZERWACJI I PŁATNOŚCI
OSADY „ZA GÓRAMI ZA LASAMI”

Co rozumiemy, używając tych definicji w naszym Regulaminie: 

Wynajmujący – to my, czyli właściciele osady „Za górami za lasami, czyli Future Project Sp. z o.o.

Najemca – to Ty, czyli osoba dokonująca najmu jednego z naszych domków

Osada – to nasze domki: Jelonek, Sówka, Wiewiórka, Kozica, Wilk i Lis

Domek – jeden z naszch sześciu domków w Osadzie

Regulamin – to zasady rezerwacji, płatności i użytkowania domków w naszej Osadzie

Rezerwacja On-Line – rezerwacja z użyciem systemu rezerwacyjnego prowadzonego przez czyli NFHotel Spółka z o.o.,

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O REZERWACJACH I PŁATNOŚCIACH?

1. Jeśli dokonujesz rezerwacji domku w naszej Osadzie, to oznacza to, ze akceptujesz nasz Regulamin. Jeśli nie zaakceptujesz Regulaminu, nie będziemy mogli zarezerwować Dla Ciebie domku i Cię gościć.

2. Wynajem dotyczy każdorazowo całego Domku dla maksymalnie 6 osób. Jeśli chcesz przyjechać w większej grupie – skontaktuj się z nami
3.
Minimalny czas wynajęcia:

 • kwiecień,listopad - 2 dni
 • Wielkanoc - 3 dni
 • Majówka - 3 dni
 • maj, październik - 2 dni
 • czerwiec - wrzesień - 2 dni
 • Boże Ciało - 3 dni
 • początek i koniec wakacji - 5 dni
 • szczyt wakacji - 5 dni

 

4. Musisz wykonać 3 kroki, aby zarezerwować nasz domek:

Pierwszy – wybierasz domek, który jest wolny na liście Rezerwacji Online

Drugi – w formularzu wypełniasz swoje dane osobowe oraz ewentualne uwagi do rezerwacji

Trzeci – dokonujesz wpłaty zadatku za pomocą płatności elektronicznej - przelew transferowy.

  1. Transakcje przelewami transferowymi są realizowane za pośrednictwem systemów płatności online.

  2. Przy wybraniu płatności elektronicznej przelewem transferowym, zostaniesz przekierowany na stronę umożliwiającą wpłatę zadatku, systemem płatności online.

  3. Po przyjęciu wpłaty przez system płatności online,  otrzymujesz na wskazany przy dokonywaniu rezerwacji adres e-mail, automatyczne powiadomienie o potwierdzeniu wpłaty zadatku.

 

5. Co jeśli nie ma wolnych domków w wybranym przez Ciebie terminie?

W przypadku, jeżeli wybranym przez Ciebie terminie nie ma wolnych pokoi, lub dostępny jest wybrany pokój, jednak wyłącznie przy dłuższym pobycie, niż podany przez Ciebie, wyświetlony zostaje numer telefonu do obsługi obiektu noclegowego, w celu kontaktu telefonicznego i dokonania indywidualnych ustaleń.

6. Jak możesz anulować rezerwację?

 • Jeśli anulujesz rezerwację, wpłacony zadatek pozostaje u nas.

 • Mamy prawo do anulowania potwierdzonej rezerwacji, w terminie do 24 godzin, od momentu zaksięgowania wpłaty zadatku. Wówczas zwrócimy Ci zadatek bezzwłocznie.

7. Opłaty za pobyt

 • Jesteś zobowiązany do wpłaty zadatku wskazanego przy dokonywaniu rezerwacji. Możesz tego dokonać, za pomocą:

- płatności elektronicznej - przelew transferowy,

 • Pozostałą część opłaty za cały pobyt dopłacasz po przyjeździe do obiektu.

 • Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z wykonaniem procesu Rezerwacji Online.

 • Kaucja pobierana jest na  czas pobytu, w wysokości 500 zł i stanowi zabezpieczenie na wypadek poczynionych szkód podczas pobytu. Kaucja zwracana jest w dniu opuszczenia przez Ciebie domku przez Najemcę, pod warunkiem, że stan techniczny wszystkich przedmiotów stanowiących wyposażenie Domku, jak i samego budynku oraz terenu do niego należącego, będzie nie gorszy niż przy przekazaniu Ci kluczy do obiektu.

 

JAK CHRONIMY TWOJE DANE?
W trakcie dokonywania Rezerwacji Online, wyrażasz zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie serwisu.

 • Twoje dane  będą wykorzystywane przez nas wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia  prawidłowego procesu rezerwacji oraz celów marketingowych i nie będą udostępniane osobom trzecim, zgodnie z polskimi przepisami o ochronie danych osobowych

 •  Administratorem Twoich danych osobowych jest: Future Project Sp. z o.o., ul. Ułańska 41a, 52-213 Wrocław

 • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – ………………………………….

 • Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych

 • Odbiorcami Twoich danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług

 • Twoje dane osobowe przechowywane będą bezterminowo

 • Masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych

 • Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji naszej usługi.

 • Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

 

ZA CO ODPOWIADAMY W PROCESIE REZERWACJI?

 • Ty odpowiadasz za prawidłowe wpisanie prawdziwych danych w formularzu rezerwacyjnym.

 • My  nie bierzemy odpowiedzialności za błędnie wpisane terminy rezerwacji, czy dane osobowe.

 • Za prawidłową obsługę pieniężną zadatku, w aplikacji Rezerwacji Online odpowiada system płatności online.

 • My oraz firma udostępniająca aplikację Rezerwacji Online, czyli NFHotel Spółka z o.o., nie ponoszą odpowiedzialności za niedostępność systemu, która mogła wyniknąć nie z ich winy lub z powodu wystąpienia innych czynników niezależnych.